Władysławowie

48001
aktywnych uczestników
704035
przejazdyprzejazdów
0.83
83 %
 
frekwencji rowerowej
34
miastamiast
400
placówkiplacówek
8458
klasyklas

O kampanii

We Władysławowie Rowerowy Maj odbywa się po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że test w szkole w Chłapowie okaże się sukcesem i z roku na rok kampania będzie cieszyć się coraz większą popularnością. Wierzymy, że uda nam się zachęcić do tej formy zabawy i aktywności oraz, że już w maju 2019, do większości placówek oświatowych naszej gminy, będą dojeżdżać setki uśmiechniętych dzieci na rowerach, hulajnogach i rolkach. Mocno trzymamy kciuki!

Ranking placówek

Lp. Nazwa placówki Frekwencja Najlepsza

Aktualności z FB Newest Facebook posts

<!–

Nagrody

–> Każdy aktywny uczestnik, który minimum pięć razy w sposób aktywny pokona trasę tam i z powrotem między szkołą a domem w dni trwania kampanii otrzyma nagrodę. Są to w zależności od ilości przejazdów koraliki na szprychy, bidony i dzwonki rowerowe. Uczniowie najlepszej klasy wezmą udział w kursie nauki jazdy na rolkach!!!

Dla rodziców

Rodzice

Aby dzieci mogły bezpiecznie i w pełni skorzystać z wszystkich atutów Rowerowego Maja konieczne jest ich właściwe przygotowanie. Rola rodziców jest kluczowa w powodzeniu kampanii. To na nich spoczywa decyzja o uczestnictwie, ale również właściwe przygotowanie dzieci i sprzętu. Wystarczy zadbać o kilka podstawowych spraw. Z pomocą specjalnie opracowanej dla rodziców checklisty, zadanie to będzie jeszcze łatwiejsze. Najważniejsza jest jednak sama postawa. Warto przynajmniej podczas kampanii zamienić samochód na rower i towarzyszyć dziecku w drodze do szkoły, czy samemu wybrać aktywne formy przejazdu do pracy, bo najlepiej jak przykład idzie z góry.

<!–

Partnerzy w Władysławowie

–>

<!–
<!–

partner główny

patronat medialny

ambasador honorowy

partnerzy wspierający

–>–>

Organizator

Przygotuj się do Rowerowego Maja w Władysławowie!