Dokumenty do pobrania

Regulamin edycji 2019

Ważne : Poniższy dokument ma charakter modelowy. Zawarte w Regulaminie zasady obowiązują wszystkich uczestników i organizatorów, niemniej jednak, każde miasto, czy gmina realizujące kampanię powinny dostosować Regulamin do własnych potrzeb, warunków i harmonogramu współpracy z placówkami.

Dokumenty ogólne

Poniżej zamieszczone są wzory dokumentów współpracy oraz materiałów graficznych wykorzystywanych do realizacji kampanii Rowerowy Maj.

Dla prasy

Informacje dla prasy. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Dla rodziców

W niżej załączonym dokumencie zamieściliśmy praktyczne informacje o tym, jak prawidłowo przygotować swoje dziecko do udziału w kampanii Rowerowy Maj. Zachęcamy do wydrukowania broszury i sprawdzenia razem z dzieckiem wszystkich punktów z listy.

Jak dołączyć

koordynator krajowy:
Monika Evini
e-mail: rowerowymaj@gdansk.gda.pl
tel: 58 526 80 89

Ogólne infomacje o tym, jak dołączyć. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Uczestnik

Informacje dla uczestnika o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Szkoła

Informacje dla szkół o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Miasto

Informacje dla miasta o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Partnerzy

koordynator krajowy:
Janina Nowak
e-mail: j.nowak@szczecin.pl
tel: 555 464 212

Ogólne informacje dla partnerów. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

Partner główny

Informacje dla partnera głównego. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Partner wspierający

Informacje dla partnera wspierającego Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Partner lokalny

WAŻNE  Oferty poszczególnych miast oraz kontakty do koordynatorów miejskich znajdują się w sekcjach właściwych dla danego miasta (należy wybrać odpowiednie miasto z bocznego menu z listy miast).
Ogólne informacje dla partnera lokalnego Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Będzin

koordynator miejski w Będzinie:
Marcin Dworak
e-mail: marcin.dworak@um.bedzin.pl
tel: 604 592 611

Bieruń

koordynatorzy miejscy w Bieruniu:
Lidia Pędziwiatr
e-mail: lidia.pedziwiatr@bcu.bierun.pl
tel: 32 216 16 35 w. 14
Beata Berger-Styga
e-mail: beata.berger@bcu.bierun.pl
tel: 32 216 16 35 w. 15

Bydgoszcz

koordynator miejski w Bydgoszczy:
Jacek Kwaśniewski
e-mail: jacek.kwasniewski@um.bydgoszcz.pl
tel: 52 58 58 193

Cedry Wielkie

koordynatorzy miejscy w Cedrach Wielkich:
Łukasz Żarna
e-mail: lukasz.zarna@zokis.eu
tel: 517 136 641
Paulina Kiełczykowska
e-mail: paulina.kielczykowska@zokis.eu
tel: 506 721 473

Dąbrowa Górnicza

koordynatorzy miejscy w Dąbrowie Górniczej:
Justyna Bassa
e-mail: jbassa@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 67 47

Anna Zubko
e-mail: azubko@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 68 86

Paulina Wróblewska
e-mail:pwroblewska@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 68 72

Elbląg

koordynator miejski w Elblągu:
Robert Turlej
e-mail: robert.turlej@umelblag.pl

Gdańsk

koordynatorzy miejscy w Gdańsku:
Monika Evini & Łukasz Witczak
e-mail: rowerowymaj@gdansk.gda.pl
tel: 58 526 80 84/89

Gdynia

koordynator miejski w Gdyni:
Anna Jaremko
e-mail: a.jaremko@zdiz.gdynia.pl
tel: 58 764 40 03

Gierałtowice

koordynator miejski w Gierałtowicach:
Agnieszka Nowak
e-mail: anowak@gieraltowice.pl
tel: 32 30 11 382

Gorzów Wielkopolski

koordynatorzy miejscy w Gorzowie Wielkopolskim:
Paweł Najdora
e-mail: pawel.najdora@um.gorzow.pl
tel: 95 73 55 842
Krzysztof Kropiński
e-mail: krzysztof.kropinski@um.gorzow.pl
tel: 95 73 55 842

Izabelin

koordynator miejski w Izabelinie:
Joanna Czajka-Kowszun
e-mail: cuwi@izabelin.pl
tel: 22 111 00 73

Jastarnia

koordynator miejski w Jastarni:
Mateusz Konke
e-mail: mateuszkonke@onet.pl
tel: 607 362 178

Kalety

koordynator miejski w Kaletach:
Jacek Lubos
e-mail: jacek.lubos@kalety.pl
tel: 34 352 76 52

Kielce

koordynatorzy miejscy w Kielcach:
Paweł Kabza
e-mail: pawel.kabza@um.kielce.pl
tel: 41 36 76 531

Magdalena Czechowicz
e-mail: magdalena.czechowicz@um.kielce.pl
tel: 41 36 76 531

Kolbudy

koordynatorzy miejscy w Kolbudach:
Małgorzata Hopa
e-mail: malgorzata.hopa@ug.kolbudy.pl
tel: 58 69 10 511

Kamila Kowalczyk
e-mail: kamila.kowalczyk@ug.kolbudy.pl
tel: 58 69 10 534

Kraków

koordynator miejski w Krakowie:
Dariusz Niewitała
e-mail: dariusz.niewitala@um.krakow.pl
tel: 12 616 87 80

Legnica

koordynator miejski w Legnicy:
Jarosław Patron
e-mail: j.patron@legnica.eu
tel: 76 721 23 71 (wew. 43)

Lidzbark

koordynator miejski w Lidzbarku:
Natalia Sieg
e-mail: promocja@lidzbark.pl
tel: 23 696 15 05 (wew. 182)

Łomianki

koordynator miejski w Łomiankach:
Anna Pesta
e-mail: aleksandra.jankowska@lomianki.pl
tel: 22 76 86 216

Malbork

koordynator miejski w Malborku:
Dawid Rumak
e-mail: promocja@visitmalbork.pl
tel: 55 629 04 26

Niepołomice

koordynator miejski w Niepołomicach:
Zdzisław Urantówka
e-mail: zdzislaw.urantowka@niepolomice.eu
tel: 12 250 94 50

Nowy Dwór Gdański

koordynator miejski w Nowym Dworze Gdańskim:
Krystian Falk
e-mail: k.falk@miastonowydwor.pl
tel: 55 628 77 72

Test

koordynator miejski w Płocku:
Elżbieta Rychlewska
e-mail: elzbieta.rychlewska@plock.eu
tel: 24 36 701 705

Test

koordynator miejski w Pruszczu Gdańskim:
Marek Tułowiecki
e-mail: mtulowiecki@pruszczgdanski.pl
tel: 534 299 124

Test

koordynator miejski w Pszczółkach:
Władysław Jankow
e-mail: wjankow@pszczolki.pl
tel: 512 048 839

Test

koordynatorzy miejscy w Pucku:
Gabriela Albertin
e-mail: oswiata@miasto.puck.pl
tel: 58 673 05 11
Dariusz Thiel
e-mail: darthi@wp.pl
tel: 58 673 27 11

Test

koordynator miejski w Raszynie:
Katarzyna Dombska
e-mail: kdombska@raszyn.pl
tel: 227 017 873

Test

koordynator miejski w Rumi:
Anna Borys
e-mail: promocja@rumia.eu
tel: 58 679 66 01

Rybnik

koordynator miejski Rybnik:
Jan Fiałkowski
e-mail: mpu@um.rybnik.pl
tel: 32 439 20 56

Siemianowice Śląskie

koordynator miejski w Siemianowicach Śląskich:
Klaudia Przyłudzka
e-mail: k_przyludzka@um.siemianowice.pl
tel: 32 766 05 32

Sierakowice

koordynator miejski w Sierakowicach:
Jacek Mazur
e-mail: mazur.jacek@sierakowice.pl
tel: 58 681 95 50

Skaryszew

koordynator miejski Skaryszew:
Joanna Sowa
e-mail: sowajoanna2@gmail.com
tel: 500 544 899

Skawina

koordynatorzy miejscy w Skawinie:
Roman Gdula
e-mail: oficerrowerowy@gminaskawina.pl
tel: 12 277 01 78

Magdalena Turkawska
e-mail: mturkawska@um.skawina.net
tel: 12 277 01 80 lub 600 036 851

Sławków

koordynator miejski w Sławkowie:
Anna Bednarczyk
e-mail: abednarczyk@slawkow.pl
tel: 32 29 31 552

Słupno

koordynator miejski w Słupnie:
Anna Pesta
e-mail: apesta@o2.pl

Słupsk

koordynator miejski w Słupsku:
Piotr Kowalski
e-mail: p.kowalski@um.slupsk.pl
tel: 59 84 88 358

Somonino

koordynator miejski w Somoninie:
Marta Skrzypkowska
e-mail: m.skrzypkowska@somonino.pl
tel: 58 74 32 353

Sopot

koordynator miejski w Sopocie:
Krzysztof Jałoszyński
e-mail: krzysztof.jaloszynski@um.sopot.pl
tel: 58 52 13 662

Stegna

koordynator miejski w Stegnie:
Aleksandra Klonowicz
e-mail: aleksandra.klonowicz@stegna.pl
tel: 55 24 78 171 wew. 34

Szczecin

koordynatorzy miejscy Szczecin:
Karolina Grochowicka
e-mail: kgrochowicka@rowerowy.szczecin.pl
tel: 508 851 844

Agata Taudul
e-mail: ataudul@rowerowy.szczecin.pl
tel: 680 714 966

Sandra Richert
e-mail: srichert@rowerowy.szczecin.pl
tel: 914 245 883

Świerklaniec

koordynator miejski w Świerklańcu:
Łukasz Ludyga
e-mail: lukasz.ludyga@ugswierklaniec.pl
tel: 32 284 74 17

Tarnowskie Góry

koordynator miejski w Tarnowskich Górach:
Piotr Korab
e-mail: p.korab@um.tgory.pl
tel: 32 39 33 849

Tczew

koordynator miejski w Tczewie:
Grzegorz Pawlikowski
e-mail: pawlikowski@um.tczew.pl
tel: 58 7759 428

Toruń

koordynatorzy miejscy Toruń:
Sławomir Baliński
e-mail: slawek@copernicus-cycling.pl
tel: 606 880 734

Adam Zakrzewski
e-mail: a.zakrzewski@um.torun.pl
tel: 56 611 83 66

Monika Woroniecka
e-mail: m.woroniecka@um.torun.pl
tel: 56 611 88 13

Warszawa

koordynatorzy miejscy w Warszawie:
Edyta Mantorska
e-mail: e.mantorska@zdm.waw.pl
tel: 662 030 977
508 010 854

Marcin Górecki
e-mail: m.gorecki@zdm.waw.pl
tel: 22 55 89 370
605 150 171

Wejherowo

koordynatorzy miejscy w Wejherowie:
Wojciech Kuziel
e-mail: wojkuziel@gmail.com
tel: 503 991 948

Artur Kankowski
e-mail: a.kankowski@interia.pl
tel: 662 030 977

Wielka Wieś

koordynator miejski Wielka Wieś:
Marcin Rybski
e-mail: rozwoj@wielka-wies.pl
tel: 12 419 17 01 wew. 111

Władysławowo

koordynator miejski we Władysławowie:
Łukasz Kania
e-mail: lukaszkania@ckpis.pl
tel: 506 316 891

Wojkowice

koordynatorzy miejscy w Wojkowicach:
Justyna Cieślińska-Potrawa
e-mail: j.cieslinska.potrawa@wojkowice.pl
tel: 32 760 20 86

Edyta Hudala
e-mail: oswiata@wojkowice.pl
tel: 32 760 20 78

Łukasz Kacperski
e-mail: l.kacperski@wojkowice.pl
tel: 32 760 20 86

Wrocław

koordynator miejski we Wrocławiu:
Daniel Chojnacki
e-mail: daniel.chojnacki@um.wroc.pl
tel: 71 777 78 42

Wyry

koordynator miejski w Wyrach:
Zuzanna Oczadło
e-mail: promocja@wyry.pl
tel: 323 256 813

Zamość

koordynator miejski w Zamościu:
Rafał Turczyn
e-mail: imprezy@osir.zamosc.pl
tel: 84 677 54 62

Żukowo

koordynatorzy miejscy w Żukowie:
Radosław Cebela
e-mail: r.cebela@zukowo.pl
tel: 58 685 83 08

Marlena Dunajska
e-mail: m.dunajska@zukowo.pl
tel: 58 685 83 08