Dokumenty do pobrania

Regulamin edycji 2018

Ważne : Poniższy dokument ma charakter modelowy. Zawarte w Regulaminie zasady obowiązują wszystkich uczestników i organizatorów, niemniej jednak, każde miasto, czy gmina realizujące kampanię powinny dostosować Regulamin do własnych potrzeb, warunków i harmonogramu współpracy z placówkami.

Dokumenty ogólne

Poniżej zamieszczone są wzory dokumentów współpracy oraz materiałów graficznych wykorzystywanych do realizacji kampanii Rowerowy Maj.

Dla prasy

Informacje dla prasy. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Dla rodziców

W niżej załączonym dokumencie zamieściliśmy praktyczne informacje o tym, jak prawidłowo przygotować swoje dziecko do udziału w kampanii Rowerowy Maj. Zachęcamy do wydrukowania broszury i sprawdzenia razem z dzieckiem wszystkich punktów z listy.

Jak dołączyć

koordynator krajowy:
Monika Evini
e-mail: rowerowymaj@gdansk.gda.pl
tel: 58 526 80 89

Ogólne infomacje o tym, jak dołączyć. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Uczestnik

Informacje dla uczestnika o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Szkoła

Informacje dla szkół o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Miasto

Informacje dla miasta o tym, jak dołączyć do kampanii. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna.

Partnerzy

koordynator krajowy:
Janina Nowak
e-mail: j.nowak@szczecin.pl
tel: 555 464 212

Ogólne informacje dla partnerów. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor. Pellentesque facilisis.

Partner główny

Informacje dla partnera głównego. Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Partner wspierający

Informacje dla partnera wspierającego Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Partner lokalny

WAŻNE  Oferty poszczególnych miast oraz kontakty do koordynatorów miejskich znajdują się w sekcjach właściwych dla danego miasta (należy wybrać odpowiednie miasto z bocznego menu z listy miast).
Ogólne informacje dla partnera lokalnego Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula. Ut molestie a, ultricies porta urna. Vestibulum commodo volutpat a, convallis ac, laoreet enim. Phasellus fermentum in, dolor.

Będzin

koordynator miejski w Będzinie:
Marcin Dworak
e-mail: marcin.dworak@um.bedzin.pl
tel: 604 592 611

Bydgoszcz

koordynator miejski Bydgoszcz:
Jacek Kwaśniewski
e-mail: jacek.kwasniewski@um.bydgoszcz.pl
tel: 52 58 58 193

Cedry Wielkie

koordynator miejski Cedry Wielkie:
Łukasz Żarna
e-mail: lukasz.zarna@zokis.eu
tel: 58 68 36 635

Dąbrowa Górnicza

koordynatorzy miejscy Dąbrowa Górnicza:
Justyna Bassa
e-mail: jbassa@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 67 47

Anna Zubko
e-mail: azubko@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 68 86

Patrycja Zawierucha
e-mail:pzawierucha@dabrowa-gornicza.pl
tel: 32 295 96 43

Elbląg

koordynatorzy miejscy Elbląg:
SP nr 6 – Katarzyna Witkowska
e-mail: marzec@szcz.pl
tel: 55 625 85 01

SP nr 14 – Patrycja Machelska
e-mail: patrycja.machelska@sp14.elblag.pl
tel: 55 625 85 91

SP nr 18 – Ireneusz Kujawski
e-mail: ireneusz.kujawski@gmail.com
tel: 55 625 86 40

SP Regent – Piotr Czerniel
e-mail: piotrek.czerniel@wp.pl
tel: 502 461 334

Gdańsk

koordynatorzy miejscy w Gdańsku:
Monika Evini & Łukasz Witczak
e-mail: rowerowymaj@gdansk.gda.pl
tel: 58 526 80 84/89

Gdynia

koordynator miejski Gdynia:
Paweł Kimel
e-mail: p.kimel@zdiz.gdynia.pl
tel: 58 764 40 03

Kalety

koordynator miejski Kalety:
Jacek Lubos
e-mail: jacek.lubos@kalety.pl
tel: 34 352 76 52

Kielce

koordynatorzy miejscy Kielce:
Paweł Kabza
e-mail: pawel.kabza@um.kielce.pl
tel: 41 36 76 531

Justyna Kulińska
e-mail: justyna.kulinska@um.kielce.pl
tel: 41 36 76 531

Kraków

koordynator miejski Kraków:
Dariusz Niewitała
e-mail: dariusz.niewitala@um.krakow.pl
tel: 12 616 87 80

Legnica

koordynator miejski Legnica:
Jarosław Patron
e-mail: j.patron@legnica.eu
tel: 76 721 23 71 (wew. 43)

Niepołomice

koordynator miejski Niepołomice:
Wojciech Biernat
e-mail: wojciech.biernat@niepolomice.eu
tel: 12 250 94 08

Nowy Dwór Gdański

koordynator miejski Nowy Dwór Gdański:
Piotr Gdarcz
e-mail: gdarcz@ndg.pl
tel: 334 422 216

Test

koordynator miejski Płock:
Elżbieta Rychlewska
e-mail: elzbieta.rychlewska@plock.eu
tel: 24 36 701 705

Test

koordynator miejski Puck:
Gabriela Albertin
e-mail: oswiata@miasto.puck.pl
tel: 58 673 05 11

Rybnik

koordynator miejski Rybnik:
Jan Fiałkowski
e-mail: mpu@um.rybnik.pl
tel: 32 439 20 56

Skaryszew

koordynator miejski Skaryszew:
Joanna Sowa
e-mail: sowajoanna2@gmail.com
tel: 500 544 899

Skawina

koordynatorzy miejscy Skawina:
Roman Gdula
e-mail: oficerrowerowy@gminaskawina.pl
tel: 12 277 01 78

Magdalena Turkawska
e-mail: mturkawska@um.skawina.net
tel: 12 277 01 80 lub 600 036 851

Słupsk

koordynator miejski Słupsk:
Piotr Kowalski
e-mail: p.kowalski@um.slupsk.pl
tel: 59 84 88 337

Sopot

koordynator miejski Sopot:
Krzysztof Jałoszyński
e-mail: krzysztof.jaloszynski@um.sopot.pl
tel: 58 52 13 662

Szczecin

koordynatorzy miejscy Szczecin:
Karolina Grochowicka
e-mail: kgrochowicka@rowerowy.szczecin.pl
tel: 508 851 844

Agata Taudul
e-mail: ataudul@rowerowy.szczecin.pl
tel: 680 714 966

Sandra Richert
e-mail: srichert@rowerowy.szczecin.pl
tel: 914 245 883

Tczew

koordynator miejski Tczew:
Grzegorz Pawlikowski
e-mail: pawlikowski@um.tczew.pl
tel: 58 77059 428

Toruń

koordynatorzy miejscy Toruń:
Sławomir Baliński
e-mail: slawek@copernicus-cycling.pl
tel: 606 880 734

Adam Zakrzewski
e-mail: a.zakrzewski@um.torun.pl
tel: 56 611 83 66

Monika Woroniecka
e-mail: m.woroniecka@um.torun.pl
tel: 56 611 88 13

Warszawa

koordynator miejski Warszawa:
Marcin Górecki
e-mail: rowerowymaj@zdm.waw.pl
tel: 22 55 89 370

Wejherowo

koordynatorzy miejscy Wejherowo:
Wojciech Kuziel
e-mail: wojkuziel@gmail.com
tel: 503 991 948

Artur Kankowski
e-mail: a.kankowski@interia.pl
tel: 662 030 977

Wielka Wieś

koordynator miejski Wielka Wieś:
Marcin Rybski
e-mail: rozwoj@wielka-wies.pl
tel: 12 419 17 01 wew. 111

Władysławowo

koordynator miejski Władysławowo:
Arkadiusz Labudda
e-mail: arkadiuszlabudda@ckpis.pl
tel: 504 199 347

Wrocław

koordynatorzy miejscy Wrocław:
Mariola Łazanowska
e-mail: mariola.lazanowska@um.wroc.pl
tel: 71 777 86 48

Artur Wesołowski
e-mail: artur.wesolowski@um.wroc.pl
tel: 71 777 87 59

Zamość

koordynator miejski Zamość:
Michał Kowalik
e-mail: michalkowalik@zamosc.pl
tel: 22 55 89 370

Żukowo

koordynator miejski Żukowo:
Radosław Cebela
e-mail: r.cebela@zukowo.pl
tel: 58 685 83 08